Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon ile İstenmeyen Tüylere Elveda

Ücretsiz Randevu ve Bilgilendirme için: +90 212 232 0212
+90 546 233 0 212
Image

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer erpilasyon, vücutta istenmeyen tüylerin, lazer ışığı kullanılarak kalıcı olarak yok edilmesidir. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve sağlıklı yoludur. Lazer epilasyonda kullanılan lazer ışığının dalga boyu (kıllara rengini veren) melanin pigmenti tarafından emilme özelliğine sahiptir. Lazer enerjisi derinin altındaki kıl köküne ulaştığında kıl kökündeki renk hücreleri (pigment) lazer enerjisini emer. Bu enerji çevre deri ve dokularda hasara yol açmadan kıl kökünü yakar ve hasara uğrayan kıl tekrar çıkmaz.

Lazer epilasyon işleminde cilt ve kıl tipine göre güç kullanımı çok önemlidir. Yeterli güç kullanılmayan veya kalitesiz cihazlar ile yapılan işlemler soncunda birçok kişi mağdur olmaktadır. Doktor kontrolünde teknolojinin son ürünü Cynosure Alexandrite Apogee+ lazer cihazı kullanılan kliniğimizde memnuniyetinizi sağlamak için sizin cilt tipinize uygulanabilecek en yüksek güçte lazer işleminin yapmaktayız. Böylece çok daha yüksek memnuniyet sağlanmakta ve seans sayısı azaltılmaktadır. Marebelis Estetik kliniğinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Yapılan lazer epilasyon işlemlerinde size en kısa sürede en iyi sonucu aldırmak için çalışmaktayız. Uzman doktor kontrolünde yapılan işlemler de güvenli ve hızlı işlem yapılmaktadır.

CYNOSURE APOGEE + (ALEXANDRİTE) , Lazer epilasyon sistemi ile gelişmiş ayar mekanizmaları sayensinde cilt özelliğine göre en etkili ve güvenli doz seçilebilir, havalı soğutma sistemi ile acısız,hızlı ve konforlu epilasyon sağlanır. Her tür kıl tipinde etkin ve kalıcı sonuçlar veren lazer sistemimiz ile kısa sürelerde kalıcı sonuç almak mümkün olmaktadır. Özellikle kalın tüylerde çok daha kısa seans sürelerinde müşterilerimiz memnun kalmaktadırlar. Genel olarak 4-6 seansta sonuç vermektedir.

Lazer epilasyon işlemlerimizde soğuk hava üflemeli Amerikan FDA onaylı lazer ile kesin sonuç almaktayız. Lazer epilasyona başladığınız ilk seanstan itibaren cildinizi pürüzsüz ve kılsız hissedersiniz. Çünkü kullandığımız lazer sistemi cilt yüzeyindeki kılları işlem esansında buharlaştırarak yok eder böylelikle ilk seanstan çıkar çıkmaz kılsız bir süreç başlamış olur. Cilt içerisinde kalan patlamış kıl kökleri ise 1 hafta içerisinde yüzeyden atılır ve tüysüz görünüm 2 ay devam eder.

Kliniğimde ise lazere başladığınız andan itibaren artık tüysüz bir sürece başlamış olacaksınız. Birinci seans sorasında yok olmayan tüyler tekrar ince bir şekilde çıkmaya başladığından ikinci seansa gelinecek ve lazer işlemi tüm bölgeye uygulanacaktır ve tekrar yapılan işlem sonrasında pürüzsüz 2 aylık süreç başlayacaktır. Bu işlemlerde tatminkar sonuç için 6 seans yapılmalıdır, 6 seanstan sonra kıllar çok azaldığndan seans ücretleri çok düşmektedir. Paket alımlarınzda 8 seans 6 seans fiyatna yapılmaktadır. Gerçek lazer kullandığımızdan dolayı seans aralıkları ortalama 2 ay olmaktadır, diğer etkisiz lazerlerde önerilen gibi vücut işlemlerin ayda bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Bu tip cihazlar etkili olmadığından dolayı kökler vurulmuyor ve kıllar normal üretim sürecinde çıkıyor sadece yapılan kılların kırılması ve dökülmüş gibi görünmesidir. Yetersiz ve yetkisiz kişilerin uygulamalarından ve onaysız cihazlardan kaçınmak gerekir.

Ücretsiz Randevu ve Bilgilendirme için: +90 212 232 0212
+90 546 233 0 212
Lazer Epilasyondaki Farkımız !

-Lazer epilasyonda en önemli etken kullanılan cihaz ve tecrübedir
-Lazer epilasyonda sonuçları kesin Amerikan Cynosure Apogee+ kullanmaktayız
-Ucuz çin malı IPL veya Diode lazerler kılları sadece kırarlar ve kalıcı sonuç vermemektedirler
-Çok uygun fiyatlı kampanyalar bu tip, defalarca girsenizde sonuç veremeyen, cinazlarla yapılmaktadır
-Toplam 1000 TL ye 8 seans işlem yapan yerlerdeki cihazları zaten 10 kişi bir araya gelseniz satın alabilirsiniz
-Daha da kötüsü salonlarda gittiğiniz bu işlemlerden sonra gerçek lazer için geldiğinizde bozulan kıl renginden dolayı işlem zorlaşmaktadır
-En doğrusu ilk seferden yetkili bir klinikte, onaylı bir cihazla işlem yaptırmaktır
-Her kıl tipinde en etkin lazer Alexanadrite'tır Nd:Yag lazer sadece zencilerde ve çok koyu tende tercih edilir
-Son zamanlarda Alex ismi verilmiş sahte cihazlar çıktı, bunlar hava üfleyen IPL cihazları kanmayın !
-Gerçek lazerler cilde dokunmuadan yuvarlak atış yaparlar ve soğuk hava üflerler
-Diode ütüleme lazerlerin memnuniyet oranı zamanla düşmektedir ve çoğu çin malı düşük güçlü etkisiz cihazlardır
-Erkekler lazer epilasyonda daha hızlı sonuç alırlar
-Kalın ve siyah kıllar, ince tüylere göre daha iyi etkilenir ve kolay yok edilir
-Paket fiyatlar ve kampanyalar yapıyoruz. Bizi arayın, deneyin farkı görün.

Erkeklerde Lazer Epilasyon

-Lazer epilasyonda Erkek müşterilerimiz oldukça başarılı sonuç almaktadır
-Erkek kıl tipinde kullandığımız sistem özellkle daha etkindir
-Kalın ve koyu kıllırda lazer işlemi daha etkindir
-Erkeklerde sırt bölgesindeki kılların etkin yok edilmesi için 6 seans gereklidir, kontrol seanslarımız ücretsizdir. -Erkek lazer epilasyonunda işlem öncesinde kılların sıfırlanması gereklidir.
-Sakal ve elmacıklarda lazer epilsyonda doğal görünüm vermek mümkündür.

Lazer Epilasyon Tavsiyeleri

- Lazer epilasyon 2-3 hafta güneşlenmemiş olmak gerekir
- İşlemde tüyler makina ile kısaltılmalıdır veya 2 gün öncesinde evde jiletle kısaltma yapılabilir
- Lazer epilasyonda beyaz kıllarda sonuç almak mümkün değildir.
- Lazer epilasyon sonrasında ciltte hafif kızarıklık oluşabilir.
- Lazer epilasyon seasından sonra sauna ve hamam gibi ortamlara 2-3 gün girilmemelidir.
- Lazer epilasyon seanlarına düzenli gelinmelidir.
- Lazer epilasyon sonrasında rahatlatıcı kremler kullanılabilir özellikle yüz bölgesinde güneş koruyucu kullanılmalıdır.
- Yüz bölgesinde cilt hassasiyeti yapan retinoik asid, salisilik asid gibi ilaçların kullanımış ise 1 hafta beklenilmelidir

DİĞER UYGULAMALAR

Image

Fokus Ultrason Tekniği ile Yüz ve Vücut Germe

Ultraformer3


Devamı
Image

Cilt Yenilemede Devrim

Cildinize Hak ettiği değeri verin.


Devamı