--> Marebelis Klinik Estetik Cerrahi & Medikal Estetik 0212 232 02 12
article image

Yaz ayları geldiğinde, hepimiz bir yenilenme ve kendimizi şımartma dönemine gireriz. Başta bölgesel yağlar olmak üzere fazla kilolardan kurtulmak, vücudunu kışın ağırlığından kurtarmak ve yepyeni bir ciltle yazı olabildiğince keyifli geçirmek isteyenler için; özel yaz kampanyalarımızı başlattık.
Medikal estetiğin, ameliyatsız uygulamaları için geliştirilmiş son teknoloji ürünü cihazların etkinliği, kliniğimizdeki uzman kadromuzun deneyimiyle birleşince ortaya sizi çok memnun edecek sonuçlar çıkıyor.
Farklı hedef ve kapsamdaki özel kampanya paketlerimizi gelin birlikte inceleyelim.

CoolShaping 360 ile Vücut Şekillendirme

article image

CoolShaping 360 ile soğuk lipoliz yönteminin vücut şekillendirme ve yağ kaybında yatattığı özel sonuçlar sizi bekliyor.
Soğuk lipoliz yönteminde cilt altındaki yağ tabakası, yüksek teknoloji ürünü cihazlar sayesinde cilde zarar vermeden soğutulur. Soğutma işlemi, yağ hücrelerinin apoptozis sürecine girmesine sebep olur. Programlanmış hücre ölümü anlamına gelen apoptozis, yağ hücre fonksiyonunun azalması ve bu hücrelerin geri dönüş söz konusu olmaksızın kaybolması anlamına gelmektedir. Ölü yağ hücreleri vücudun doğal sistemi ile vücuttan atılarak, zamanla yağ tabakasında önemli miktarda (yaklaşık %30 - 40 oranında) azalma sağlanır. Tek seanslık uygulama sonrası, 3. Haftadan itibaren belirginleşen sonuçlar 4 ay boyunca devam eder.

Kampanya Paketi: 1 bölge alana 2. Bölge %50 indirimli + Lenf Drenaj hediyeli

 • Soğuk Lipoliz hakkında detaylı bilgi için sayfasına tıklayınız
 • Venus Legacy ile İddialı Sonuçlar

  article image

  Hem yüz hem de vücudun çeşitli bölgelerinde kullanılabilen Venus Legacy™, günümüzün medikal estetik teknolojisiyle fark yaratan, iddialı sonuçlar yaratıyor. Cilt sıkılaştırma, vücut şekillendirme, selülit tedavisi, bölgesel yağların ortadan kaldırılması, sarkma, kırışıklık tedavisi gibi pek çok uygulama alanı mevcuttur.
  Multi-Polar Radyo Frekans teknolojisinin yarattığı lipoliz etkisi sayesinde, hiçbir ağrı ya da iz söz konusu olmadan tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılır. Aynı zamanda non- termal bir teknoloji olan Pulsed Electro Magnetic Fields (PEMF) sayesinde, cildin doğal yenilenme süreçlerini tetikler.
  En büyük avantajlarından biri ise yaz döneminde de kullanılabilmesidir.

  Kampanya Paketi:
  Venüs Beden: 8 Seans Paket + 2 Seans AWT Hediyeli
  Venüs Yüz: 4 Seans Paket + 2 Seans Extra Venüs Yüz Hediyeli

  Lazer Epilasyonda Güvenli Ellerdesiniz

  article image
  Lazer epilasyon işleminde cilt ve kıl tipine göre güç kullanımı çok önemlidir. Yeterli güç kullanılmayan veya kalitesiz cihazlar ile yapılan işlemler sonucunda birçok kişi mağdur olmaktadır. İşlem süresi uzamakta, sonuçlar da istenen kalitede olmamaktadır.
  Bu tip cihazlarla yapılan işlemlerin yol açtığı bir başka önemli sorun ise, uzun süreli ancak etkisiz uygulamalar neticesinde kıl renginin değişmiş olması ve sonrasında gerçek/onaylı cihazlarla asıl lazer epilasyon uygulamasına geçilse bile sonuç almanın zorlaşmasıdır.
  Bu tip cihazlar etkili olmadığı için kökler vurulmaz ve tüyler normal üretim sürecinde çıkmaya devam eder. Yapılan sadece tüylerin kırılması ve dökülmüş gibi görünmesidir. Yetersiz ve yetkisiz kişilerin uygulamalarından ve onaysız cihazlardan kaçınmak gerekir.
  Marebelis'te lazer epilasyon işlemlerimizde soğuk hava üflemeli Amerikan FDA onaylı lazer ile kesin sonuç almaktayız. Uygulamayı uzman estetisyenler yapar. Lazer epilasyona başladığınız ilk seanstan itibaren sonuç almaya başlarsınız. Zira, kullandığımız Alexandrite lazer sistemi cilt yüzeyindeki kılları işlem esnasında buharlaştırarak yok eder. Böylelikle ilk seanstan çıkar çıkmaz, cildinizdeki pürüzsüzlüğü hissedersiniz. Cilt içerisinde kalan patlamış kıl kökleri ise 1 hafta içerisinde yüzeyden atılır ve tüysüz görünüm 2 ay devam eder.

  Kampanya Paketi: Genital + koltuk altı 6 Seans Paket (850 TL) alana 200 ml güneş koruyucu hediye

 • Lazer Epilasyon hakkında detaylı bilgi için sayfasına tıklayınız
 • Bu yazıda yer alan içerikler genel bilgilendirme amaçlıdır. Hekim görüşü/tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Sağlığınız için, her zaman hekiminize danışınız.