--> Marebelis Klinik Estetik Cerrahi & Medikal Estetik 0212 232 02 12
article image

Yaz hızla yaklaşırken bölgesel kilolardan kurtulma çabaları da aynı hızla gündemimize giriyor. Düşük kalorili diyetler ya da sadece spor yaparak bölgesel yağ kaybı ne yazık ki mümkün olmuyor. Bu çözümler, yaza hazırlık için daha hızlı sonuç alma ihtiyacını da yeterince karşılamıyor. Biz de bu soruna etkin ve kalıcı bir çözüm getirmek üzere, Marebelis Klinik’te Diyetisyen Beste Alimert ile beraber “Shine & Fit”   programını başlattık.
“Shine & Fit” programında, bölgesel incelmede tek seansta çözüm sağlayan en yeni teknolojiye sahip cihazlar ve yağ yakıcı beslenme yaklaşımını bir araya getiriyoruz. Marebelis Estetik Klinik’te, Diyetisyen Beste Alimert yönetiminde uygulanan “Shine & Fit” programında, şikayetçi olunan bölge, sağlık durumu, yaş  gibi verilere göre kişiye özel bir protokol hazırlıyoruz. Bu doğrultuda, bölgesel incelmede etkili cihaz uygulamaları, incelmenin kalıcı olmasını sağlayan kişiye özel yağ yakıcı beslenme programı ile birlikte kullanılıyor. Sonuç olarak, kısa zamanda sağlıklı incelme sağlanıyor.

Sağlıklı Bölgesel İncelme

Shine & Fit incelme programının teknoloji tarafında kullandığımız cihazlardan biri, karında ve basen bölgesinde çok başarılı sonuçlar alan yağ lipoliz cihazı Coolshape’in yeni 360 dereceli etkili versiyonu Coolshape 360. Vücudun ihtiyacı doğrultusunda kullanılan diğer etkili cihaz ise, cilt altı yağ dokusunu odaklı ultrason dalgalarıyla direk hedefleyerek yok edebilen Ultraformer 3. Bunların yanında yağları şok dalgalarıyla kıran, incelme ve sıkılaşmada etkin tedavi AWT ve kişiye özel yaklaşımla lipoliz uygulamaları yapılıyor.
Diyet Uzmanımız Beste Alimert, yağ kaybının hızlı ve kalıcı olmasını yağ yakıcı beslenme ve detoks programları ile destekleyerek gerçekleştiriyor. “Shine & Fit” programında, bölgesel yağlar çok daha hızlı yakılıp vücuttan uzaklaşırken sonucun kalıcı olması birinci önceliğimiz. Kısa sürede yağ kaybı ve bölgesel incelme hedefine ulaşmak için, kişilerin hormonel farklılıkları ve yaşam şekillerine göre belirlenen, kişiye özel beslenme ve detoks programı uygulanıyor.

İletişim

Shine & Fit Programında, özel beslenme ve detoks ile birlikte kullanılan cihazlar

CoolShaping 360

Bölgesel yağ miktarını azaltmada uzun zamandır kullanılan Coolshape cihazı, yağ miktarının fazla olduğu bölgelerde yağı vakum ile dondurucu haznesinin içine çekiyor ve sistem lazer ile hazneye dolan yağ miktarını hesaplayarak gerekli soğutma gücünü ayarlıyor. Cilt yüzeyine zarar vermeden cilt altındaki yağ dokusu donduruluyor. Donan yağ hücreleri de zamanla parçalanarak vücuttan atılıyor. Bu yöntem büyük yağ kütlelerinde çok etkili olmakla birlikte az yağ oranı olan veya vakum ile çekilmesi zor olan bölgelerde uygulanamıyor. Coolshape 360 ise artık hem daha hızlı sonuç veriyor hem de yağ parçalama kapasitesi çok daha fazla.

Sayfaya Gidin

UltraFormer III

İncelme etkisini vakumlanması zor bölgelerde arttırmak için yağ parçalama kapasitesi lokal etkili olan ve en önemlisi uygulama yapılması zor olan bölgelerde de hızlı etki yaratan Ultraformer 3 de kullanılıyor. Ultraformer 3 sayesinde vücutta şikayet edilebilen hemen her bölgede incelme sağlanabiliyor.

AWT

Yağları mekanik olarak kıran ve vücuttan atılmasını sağlayan sistemi ile çözüm sağlıyor. Bölgesel yağlar şok dalgalarıyla kırılarak yok ediliyor.

Sayfaya Gidin